Kabina normobaryczna
Brwinów

Normobaria – Tlenoterapia – Brwinów

Sprawdź dlaczego to nowoczesny sposób na długoletnie życie

Normobaria

Komora Hiperbaryczna - Brwinów

Komory normobaryczne Brwinów są w Polsce nowością. W krajach zachodnich doceniono ich pozytywny wpływ na zdrowie już jakiś czas temu. Organizm regeneruje się znacznie szybciej w komorze z wysokim ciśnieniem. Badania naukowe wykazały, że w takich warunkach przyswajamy znacznie więcej tlenu, a nasze komórki stają się zdrowsze.

Dotlenienie komórek to tylko jedna z zalet komór hiperbarycznych. Wysoka obecność wodoru spowalnia procesy ich podziału, jednocześnie wydłużając nasze życie. Pozytywny wpływ komory hiperbarycznej Brwinów na długowieczność potwierdzają naukowcy. Tlenoterapia poprawia samopoczucie, dodaje energii i sił witalnych potrzebnych na co dzień.

Normobaria to rodzaj terapii tlenowej, który pomaga w leczeniu wielu schorzeń i zaburzeń. Specjaliści polecają ją osobom, u których zdiagnozowano autyzm, lub zespół Aspergera. Pozytywne skutki odczują również pacjenci chorujący na zespół Alzheimera, czy boreliozę. Komora normobaryczna będzie wsparciem przy leczeniu bólów kręgosłupa i głowy (migrena). Warto o niej pamiętać przy rehabilitacji kardiologicznej, neurologicznej, czy onkologicznej.

Komora normobaryczna Brwinów to szereg korzyści dla organizmu:

  • poprawa gęstości kości,
  • lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych,
  • regeneracja skóry, w tym nabłonka,
  • wyższa jakość snu,
  • lepsze samopoczucie na co dzień,
  • w dalszej perspektywie – wydłużenie życia.

Tlenoterapia jest polecana osobom w każdym wieku. Warto spróbować i przekonać się, jak pozytywny wpływ może mieć na nasz organizm.