Kabina normobaryczna
Grodzisk Mazowiecki

Normobaria – Tlenoterapia – Grodzisk Mazowiecki

Sprawdź dlaczego to nowoczesny sposób na długoletnie życie

Normobaria

Komora Hiperbaryczna - Grodzisk Mazowiecki

Komora normobaryczna Grodzisk Mazowiecki to innowacyjne rozwiązanie, które dopiero zadomawia się w Polsce. Choć na zachodzie Europy jest znane i doceniane już od jakiegoś czasu, to u nas jest ciągle nowością. Pozytywny wpływ komory hiperbarycznej Grodzisk Mazowiecki na zdrowie potwierdzają liczne badania naukowe. Wysokie ciśnienie, które panuje w komorze, przyspiesza procesy regeneracyjne organizmu. Do komórek trafia więcej tlenu, więc są zdrowsze.

Komora hiperbaryczna to jednak nie tylko tlen. Wodór obecny w zbiorniku spowalnia procesy podziału komórek, jednocześnie wydłużając życie pacjenta. Regularna tlenoterapia ma pozytywny wpływ na samopoczucie. Osoby, które korzystały z zabiegów w komorze, stały się bardziej energiczne.

Normobaria jest wykorzystywana w leczeniu wielu chorób i zaburzeń. Lekarze polecają ją osobom cierpiących na przewlekłe bóle kręgosłupa i głowy (migrena). Tlenoterapia może być również elementem rehabilitacji kardiologicznej, neurologicznej i onkologicznej. Pomoże w leczeniu zespołu Alzheimera i boreliozy. Psychoterapeuci zalecają ją osobom z autyzmem i zespołem Aspergera.

Korzystanie z komory normobarycznej Grodzisk Mazowiecki daje widoczne efekty, m.in.:

  • wydłuża życie pacjenta,
  • utrzymuje prawidłową gęstość kości,
  • poprawia kondycję naczyń krwionośnych,
  • pozytywnie wpływa na sen,
  • poprawia wygląd skóry i regeneruje nabłonek,
  • gwarantuje dobre samopoczucie.

Tlenoterapia to metoda leczenia, którą zdecydowanie warto wypróbować. Komory hiperbaryczne mają zbawienny wpływ na zdrowie człowieka.