Kabina normobaryczna
Kobyłka

Normobaria – Tlenoterapia – Kobyłka

Sprawdź dlaczego to nowoczesny sposób na długoletnie życie

Normobaria

Komora Hiperbaryczna - Kobyłka

Komora normobaryczna Kobyłka jest nowością w Polsce. Jest ona coraz bardziej popularna na zachodzie, ze względu na jej pozytywny wpływ na zdrowie, co potwierdzone zostało przez badania naukowe. W komorze normobarycznej Kobyłka bardzo szybko zachodzą procesy regeneracyjne – znacznie szybciej niż normalnie. Następuje takie działanie, ponieważ w tej komorze występuje wyższe ciśnienie, a dzięki niemu organizm przyswaja większą ilość tlenu. Komórki organizmu, które są dotlenione, są po prostu zdrowsze.

Dzięki wysokiej obecności wodoru, spowolnione zostają procesy podziału komórek, co znacząco przedłuża życie człowieka. Poprzez tlenoterapię nasze samopoczucie jest o wiele lepsze. Mamy więcej energii oraz siły do codziennej pracy. Badania naukowe mówią, że przez korzystanie regularne z komory normobarycznej, przyczyniamy się do długowieczności.

Komorę normobaryczną z powodzeniem stosuje się także do leczenia wielu chorób, zaburzeń i dolegliwości między innymi we wspomaganiu terapii autyzmu, czy Zespołu Aspergera. Jest pomocna również w leczeniu boreliozy, Alzheimera, bólów rożnego rodzaju na przykład głowy – w tym migreny, czy kręgosłupa. Zastosowanie znajduje także w rehabilitacji: neurologicznej, kardiologicznej, jak i onkologicznej. Polecana jest też dla osób, które cierpią z powodu problemów z zatokami.

Efekty, które są widoczne dzięki korzystaniu z komory normobarycznej Kobyłka to między innymi:

  •         utrzymanie oraz poprawa gęstości kości,
  •         przedłużenie życia – długowieczność,
  •         pozytywne oddziaływanie na jakość i długość snu,
  •         poprawa funkcjonowania naczyń krwionośnych,
  •         poprawa kondycji skóry, w tym regeneracja nabłonków.

Zalet stosowania komory normabarycznej jest o wiele więcej, ponieważ jej wpływ oddziałuje na wiele aspektów naszego życia. Naprawdę warto spróbować tej terapii i przekonać się jak zbawienna dla naszego organizmu ona jest.