Kabina normobaryczna
Konstancin Jeziorna

Normobaria – Tlenoterapia – Konstancin Jeziorna

Sprawdź dlaczego to nowoczesny sposób na długoletnie życie

Normobaria

Komora Hiperbaryczna - Konstancin Jeziorna

Komora normobaryczna Konstancin Jeziorna to innowacja na polskim rynku. W związku z tym, że badania naukowe potwierdziły pozytywny wpływ tlenoterapii na zdrowie człowieka, metoda ta stała się szybko popularna na zachodzie Europy. Teraz przyszedł czas na Polskę. W komorze hiperbarycznej Konstancin Jeziorna procesy regeneracyjnej zachodzą z niespotykaną prędkością. Organizm przyswaja większą ilość tlenu, a jego komórki stają się zdrowsze.

To nie koniec zalet komory normobarycznej. Obecność wodoru w zbiorniku spowalnia procesy podziału komórek, co przekłada się na wydłużenie życia człowieka. Aby osiągnąć długowieczność, konieczne są regularne wizyty w komorze. Badania dowodzą, że pacjent, który przyswaja większość ilość tlenu, ma na co dzień lepsze samopoczucie.

Normobaria ma szerokie zastosowanie w medycynie. Wspomaga leczenie wielu chorób i zaburzeń. Lekarze zalecają ją osobom, które skarżą się na przewlekłe bóle kręgosłupa i głowy, w tym na migrenę. Tlenoterapia okaże się także pomocna przy leczeniu zespołu Alzheimera i boreliozy. Warto ją wykorzystać w rehabilitacji kardiologicznej, neurologicznej i onkologicznej. Z dobroczynnego wpływu tlenu skorzystają osoby z autyzmem i zespołem Aspergera.

Skuteczność tlenoterapii została potwierdzona przez naukowców. Każdy, kto odwiedzi komorę normobaryczną Konstancin Jeziorna, może liczyć na:

  • lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych,
  • istotna poprawę gęstości kości,
  • poprawa wyglądu skóry i regenerację nabłonka,
  • pozytywny wpływ na sen,
  • w dalszej perspektywie – wydłużenie życia.

Tlenoterapia w komorze normobarycznej to metoda leczenia, którą zdecydowanie warto wypróbować. Jej wpływ na zdrowie pacjenta jest nie do przecenienia.