Kabina normobaryczna
Łomianki

Normobaria – Tlenoterapia – Łomianki

Sprawdź dlaczego to nowoczesny sposób na długoletnie życie

Normobaria

Komora Hiperbaryczna - Łomianki

Tlenoterapia Łomianki to nowość w Polsce. Badania naukowe ukazują jej pozytywny wpływ na człowieka i jego zdrowie, dlatego tlenoterapia jest coraz bardziej popularna na zachodzie. Podczas tlenoterapii Łomianki procesy, które prowadzą do regeneracji znacznie szybciej zachodzą niż bez niej. Podczas terapii organizm przyswaja o wiele więcej tlenu, dzięki występowaniu wyższego ciśnienie, a komórki organizmu, które są dotlenione, są zdrowsze.

Zostaje również spowolniony proces podziału komórek, przez obecność wysokiej ilości wodoru, co przyczynia się do przedłużenia życia człowieka. Tlenoterapia Łomianki ma także dobry wpływ na nasze samopoczucie. Dzięki niej mamy w sobie więcej siły oraz energii, która jest nam potrzebna do codziennego funkcjonowania. Naukowe badania potwierdzają, że ten rodzaj terapii przyczynia się do długowieczności.

Dzięki tlenoterapii możemy leczyć różne zaburzenia, dolegliwości i choroby. Są to między innymi: Zespół Aspergera, autyzm, Borelioza, Alzheimer, różnego rodzaju bóle – ból głowy, w tym także migreny, bóle kręgosłupa. Terapia ta pomaga także w rehabilitacji kardiologicznej, onkologicznej oraz neurologicznej. Jeżeli cierpisz z powodu zatok, również powinieneś z niej skorzystać.

Efekty stosowania tlenoterapii są widoczne. To między innymi:

  • dobry wpływ na jakość oraz długość snu,
  • przedłużenie życia – długowieczność,
  • utrzymanie i poprawa prawidłowej gęstości kości,
  • poprawa kondycji skóry – również regeneracja nabłonków,
  • znacząca poprawa funkcjonowania naczyń krwionośnych.

Pozytywnych skutków tej terapii jest o wiele więcej. Ma ona dobroczynny wpływ na nas i na nasze zdrowie. Warto skorzystać, spróbować, a na pewno nie pożałujesz i doświadczysz jej pozytywnego i zbawiennego wpływu.