Kabina normobaryczna
Marki

Normobaria – Tlenoterapia – Marki

Sprawdź dlaczego to nowoczesny sposób na długoletnie życie

Normobaria

Komora Hiperbaryczna - Marki

Komora normobaryczna w Markach to nowość w Polsce. Na zachodzie coraz bardziej popularna, ponieważ naukowe badania potwierdzają jej pozytywny wpływ na zdrowie każdego człowieka. W komorze hiperbarycznej w Markach procesy regeneracyjne zachodzą znacznie szybciej. Dzieję się tak, ponieważ w komorze tej występuje wyższe ciśnienie, które powoduje przyswajanie przez organizm większej ilości tlenu. Dotlenione komórki organizmu są po prostu zdrowsze. 

Wysoka obecność wodoru dodatkowo spowalnia procesy ich podziału jednocześnie znacznie przedłużając życie. Tlenoterapia wpływa pozytywnie na nasze samopoczucie. Posiadamy dzięki temu znacznie więcej energii i sił witalnych do codziennej pracy. Badania dowodzą, że regularne korzystanie z komory normobarycznej przyczynia się do długowieczności. 

Normobaria znajduje także zastosowanie w leczenie wielu schorzeń, chorób i zaburzeń. Tlenoterapię z powodzeniem stosuje się we wspomaganiu terapii autyzmu oraz Zespołu Aspergera. Pomaga w leczeniu Alzheimera, Boreliozy, Bólów kręgosłupa, głowy – w tym migren. Swoje zastosowanie znajduje takżę w rehabilitacji kardiologicznej, neurologicznej a nawet onkologicznej. Pacjenci cierpiący na zapalenie zatok także powinni zacząć korzystać z komory normobarycznej. 

Widoczne efefty z korzystania komory normobarycznej w Markach to m.in:

  • widoczne przedłużenie życia – tzw. długowieczność,
  • poprawa oraz utrzymanie odpowiedniej gęstości kości,
  • znaczna poprawa funkcjonowania naczyń krwionośnych,
  • pozytywny wpływ na jakość i długość snu,
  • poprawa kondycji skóry a także regeneracja nabłonków
  • oraz wiele innych – ponieważ pozytywny wpływ komory hiperbarycznej dotyka wielu aspektów naszego życia.

Warto spróbować i przekonać się jak zbawienne dla naszego organizmu jest tlenoterapia wykonywana w komorze normobarycznej w Markach.