Kabina normobaryczna
Milanówek

Normobaria – Tlenoterapia – Milanówek

Sprawdź dlaczego to nowoczesny sposób na długoletnie życie

Normobaria

Komora Hiperbaryczna - Milanówek

Komora normobaryczna Milanówek jest całkowitą nowością na polskim rynku. Jej popularność na zachodzie wynika z badań naukowych, które potwierdziły pozytywny wpływ tlenoterapii na zdrowie człowieka. W komorze panuje wysokie ciśnienie, które zwiększa przyswajalność tlenu przez organizm. Dotlenione komórki lepiej się regenerują, więc są po prostu zdrowsze.

W komorze hiperbarycznej Milanówek jest obecny również wodór, który spowalnia procesy podziału komórek, jednocześnie wydłużając życie człowieka. Badania potwierdzają, że regularne korzystanie z zabiegów w komorze przyczynia się do długowieczności. Warto dodać, że pacjenci, którzy poddawali się tlenoterapii, odczuli zdecydowaną poprawę samopoczucia.

Normobaria znajduje zastosowanie w leczeniu wielu przewlekłych schorzeń i zaburzeń. Specjaliści zalecają ją pacjentom wymagającym rehabilitacji kardiologicznej, neurologicznej i onkologicznej. Zabiegi w komorze normobarycznej mogą być elementem terapii autyzmu i zespołu Aspergera. Ze zbawiennego wpływu tlenoterapii skorzystają również osoby skarżące się na bóle kręgosłupa, głowy (migrena) i zatok.

Tlenoterapia w komorze normobarycznej Milanówek daje widoczne efekty, do najważniejszych zalicza się:

  • poprawę funkcjonowania naczyń krwionośnych,
  • szybką regenerację skóry wraz z nabłonkiem,
  • utrzymanie prawidłowej gęstości kości,
  • pozytywny wpływ na jakość snu,
  • lepsze samopoczucie,
  • wydłużenie życia – przy regularnym korzystaniu.

Zabiegi w komorze hiperbarycznej mają istotny wpływ na zdrowie człowieka, dlatego są polecane osobom w każdym wieku.