Kabina normobaryczna
Otwock

Normobaria – Tlenoterapia – Otwock

Sprawdź dlaczego to nowoczesny sposób na długoletnie życie

Normobaria

Komora Hiperbaryczna - Otwock

Komora normobaryczna OTWOCK to zupełna nowość. Choć badania naukowe potwierdziły pozytywny wpływ tlenoterapii na zdrowie już jakiś czas temu, to Polacy dopiero ją odkrywają. W pomieszczeniu hiperbarycznym wypełnionym tlenem procesy regeneracyjne zachodzą znacznie szybciej. Wysokie ciśnienie ułatwia przyswajanie tlenu, który wzmacnia komórki.

Komory hiperbaryczne OTWOCK mają zwiększoną zawartość tlenu, dwutlenku węgla i wodoru. Naukowcy dowiedli, że przebywanie w pomieszczeniu wypełnionym wodorem spowalnia procesy starzenia, a więc sprzyja długowieczności. Tlenoterapia to wyjątkowe odkrycie, która pozytywnie wpływa na wydolność fizyczną i psychiczną organizmu. Osoby, który umówiły się na sesję w normobarii, deklarowały później lepsze samopoczucie.

Obecnie normobaria znajduje zastosowanie w leczeniu wielu schorzeń i zaburzeń. Lekarze polecają ją pacjentom wymagającym rehabilitacji kardiologicznej, neurologicznej i onkologicznej. Pozytywne skutki z pobytu w komorze odczują osoby z zapaleniem zatok, migreną, bólami kręgosłupa i boreliozą. Tlenoterapia przyniesie również ulgę osobom z autyzmem i zespołem Aspergera.

Wizyta w komorze normobarycznej OTWOCK przynosi widoczne efekty. Do najważniejszych z nich należy zaliczyć:

  • poprawę gęstości kości,
  • szybszą regenerację skóry,
  • lepsze funkcjonowanie naczyń krwionośnych,
  • pozytywny wpływ na jakość snu,
  • wolniejsze starzenie organizmu (długowieczność).

Tlenoterapia w komorach normobarycznych ma pozytywny wpływ na niemal każdy aspekt naszego życia, dlatego warto ją wypróbować.