Kabina normobaryczna
Piastów

Normobaria – Tlenoterapia – Piastów

Sprawdź dlaczego to nowoczesny sposób na długoletnie życie

Normobaria

Komora Hiperbaryczna - Piastów

Piastów to kolejne miasto w Polsce, gdzie istnieje możliwość skorzystania z dobrodziejstw komory normobarycznej. W krajach Europy Zachodniej jest ona coraz bardziej popularna a to wskutek badań lekarskich, które wykazały że przebywanie w takiej komorze ma bardzo dobry wpływ na zdrowie każdego człowieka. W komorze hiperbarycznej w Piastowie regeneracja organizmu odbywa się znacznie szybciej, a dzieje się tak wskutek tego, że we wnętrzu komory panuje wyższe ciśnienie, co ma z kolei duży wpływ na przyswajanie większej ilości tlenu. Nie jest tajemnicą, że lepiej dotlenione komórki są po prostu zdrowsze.

Wysoka obecność wodoru spowalnia procesy podziału tych komórek jednocześnie przedłużając życie.Tlenoterapia ma niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie, dzięki niej otrzymujemy ogromny zastrzyk energii i możemy ze zdwojoną siłą pracować i cieszyć się życiem. Dodatkowo badania wykazały, że regularne korzystanie z tlenoterapii sprzyja długowieczności.

Normobaria jest stosowana także w trakcie wielu chorób, schorzeń a także zaburzeń. Doskonale się sprawdza jako element wspomagający podczas terapii osób dotkniętych autyzmem czy Zespołem Aspergera. Tlenoterapia jest pomocna także w leczeniu choroby Alzheimera,boreliozy, pomoże także przy bólach kręgosłupa oraz przy migrenach. Korzystając z rehabilitacji kardiologicznej, neurologicznej czy nawet onkologicznej możemy z powodzeniem korzystać z pobytu w czymś takim jak komory normobaryczne.Przypadłość taka jak zapalenie zatok świetnie może być leczona również przy pomocy komory hiperbarycznej.

Korzystając z komory normobarycznej w Piastowie można odnieść następujące korzyści:

  • długowieczność,
  • odpowiednią gęstość kości,
  • znaczną poprawę funkcjonowania naczyń krwionośnych,
  • poprawę jakości snu,
  • regeneracja nabłonków a także lepsza kondycja skóry,

oraz wiele innych, gdyż tlenoterapia wpływa na wiele aspektów naszego życia.

Spróbuj i przekonaj się, jak wiele możesz uzyskać korzyści z pobytu w komorze normobarycznej.