Kabina normobaryczna
Pruszków

Normobaria – Tlenoterapia – Pruszków

Sprawdź dlaczego to nowoczesny sposób na długoletnie życie

Normobaria

Komora Hiperbaryczna - Pruszków

Komora normobaryczna PRUSZKÓW jest w Polsce nowością. Gdy badania naukowe potwierdziły wysoką skuteczność terapii tlenowych, szybko stały się one popularne na zachodzie Europy. Teraz zyskują pierwszych zwolenników w naszym kraju. W pomieszczeniu, w którym panuje ciśnienie na poziomie 1500 hPa, procesy regeneracyjne zachodzą znacznie szybciej. Organizm przyswaja większe ilości tlenu, a jego komórki stają się zdrowsze.

W komorze hiperbarycznej PRUSZKÓW oprócz zwiększonej zawartości tlenu znajduje się dobroczynny dwutlenek węgla i wodór. Ostatnie badania pokazują, że regularne wizyty w komorze z wodorem, przyczyniają się do spowolnienia podziału komórek, a to ściśle wiąże się z długowiecznością. Tlenoterapia to innowacyjna metoda, która nie tylko wpływa na wydolność fizyczną organizmu, ale także poprawia nastrój.

Działanie normobarii zostało potwierdzone przez liczne badania. Obecnie stosuje ją w leczeniu wielu chorób i zaburzeń. Lekarze polecają ją szczególnie osobom z problemami kardiologicznymi, neurologicznymi, a nawet onkologicznymi. Odnotowano również pozytywny wpływ tlenoterapii w leczeniu choroby Alzheimera, boreliozy i zapalenia zatok. Zauważalną ulgę odczuły osoby skarżące się na przewlekłe bóle kręgosłupa i głowy (migrena). Pobyt w normobarii może wspomóc terapię autyzmu i zespołu Aspergera.

Sesja w komorze normobarycznej PRUSZKÓW niesie ze sobą wiele korzyści:

  • pobudzenie naczyń krwionośnych,
  • poprawa kondycji skóry,
  • szybsza odbudowa kości,
  • zdrowszy sen i lepsze samopoczucie,
  • spowolnienie procesu starzenia.

Wizyta w komorze normobarycznej pomaga odzyskać siły witalne, dlatego warto z niej korzystać na każdym etapie życia.