Kabina normobaryczna
Sulejówek

Normobaria – Tlenoterapia – Sulejówek

Sprawdź dlaczego to nowoczesny sposób na długoletnie życie

Normobaria

Komora Hiperbaryczna - Sulejówek

Komory normobaryczne Sulejówek to absolutna nowość na polskim rynku. Na zachodzie dobroczynny wpływ tlenoterapii jest znany od lat. Badania prowadzone przez naukowców wykazały, że wyższe ciśnienie przyspiesza procesy regeneracyjne organizmu. Dotlenione komórki stają się zdrowsze, a pacjenci odzyskuje siły witalne.

Dodatkowo wodór obecny w komorze hiperbarycznej Sulejówek spowalnia procesy podziału komórek. Naukowcy udowodnili, że regularne poddawanie się zabiegom w komorze sprzyja długowieczności. Osoby korzystające z tlenoterapii deklarują lepsze samopoczucie. Nie brakuje im energii do codziennej pracy.

Normobaria to rodzaj terapii tlenowej wykorzystywanej przy leczeniu wielu schorzeń i zaburzeń. W szczególności lekarze zalecają ją pacjentom z zespołem Alzheimera i boleriozą. Pozytywne skutki odczują też osoby cierpiące na bóle kręgosłupa, głowy i zatok. Tlenoterapia może być elementem rehabilitacji kardiologicznej, neurologicznej i onkologicznej. Jest polecana osobom z autyzmem i zespołem Aspergera.

Komora normobaryczna Sulejówek wiąże się z szeregiem korzyści dla organizmu, oto te najważniejsze:

  • zdecydowana poprawa funkcjonowania naczyń krwionośnych,
  • widoczna poprawa kondycji skóry i regeneracja nabłonka,
  • utrzymanie prawidłowej gęstości kości,
  • pozytywny wpływ na samopoczucie,
  • koniec z bezsennością,
  • wydłużenie życia przy regularnym stosowaniu.

Tlenoterapia wykonywana w komorze hiperbarycznej ma zbawienny wpływ na nasze zdrowie. Specjaliści polecają ją osobom w każdym wieku.