Kabina normobaryczna
Warszawa Praga Północ

Normobaria – Tlenoterapia – Warszawa Praga Północ

Sprawdź dlaczego to nowoczesny sposób na długoletnie życie

Normobaria

Komora Hiperbaryczna - Warszawa Praga Północ

Zalety komór hiperbarycznych znane są na całym świecie od lat, ale w Polsce komory normobaryczne Warszawa Praga Północ dopiero od niedawna zyskują rzeszę wiernych zwolenników. To bardzo ważne, że Polacy doceniają możliwości, jakie daje tlenoterapia Warszawa Praga Północ, bo przebywanie w warunkach podwyższonego ciśnienia pozwala uzyskać niebywałe rezultaty, jeśli chodzi np. o procesy regeneracyjne komórek w organizmie.

Jak wykorzystywane są komory normobaryczne Warszawa Praga Północ?

W praktyce zastosowanie komór hiperbarycznych nieustannie wzrasta, także wśród specjalistów wszystkich dziedzin medycyny oraz fizjoterapeutów, którzy rekomendują swoim pacjentom tlenoterapie. Wsparcie terapii u osób po chorobach nowotworowych czy skomplikowanych zabiegach operacyjnych staje się powoli standardem i należy się z tego cieszyć, ponieważ rezultaty są doskonałe. Co więcej, normobaria Warszawa Praga Północ przynosi ulgę osobą z dolegliwościami bólowymi i stanami zapalnymi wszelkiego rodzaju. Istotne jest ponadto, że atuty kuracji tlenowych odnajdują wykorzystanie w chorobach i dolegliwościach natury psychologicznej tj. depresji, zespole Aspergera czy autyzmie.

Jakie rezultaty daje tlenoterapia Warszawa Praga Północ?

• przedłużenie życia (długowieczność),
  • przyspieszenie procesu gojenia i regeneracji,
  • poprawa / utrzymanie bardzo dobrej gęstości kości,
  • poprawa funkcjonowania naczyń krwionośnych,
  • poprawa jakości snu oraz rozwiązanie problemu bezsenności,
  • poprawa kondycji skóry oraz włosów,
  • poprawa wydolności i kondycji,
  • a także wiele innych istotnych zalet wpływających na jakość życia.