Kabina normobaryczna
Warszawa Włochy

Normobaria – Tlenoterapia – Warszawa Włochy

Sprawdź dlaczego to nowoczesny sposób na długoletnie życie

Normobaria

Komora Hiperbaryczna - Warszawa Włochy

Czy tlenoterapia wykonana w komorze normobarycznej Warszawa Włochy jest dla każdego?

Zapoznaj się z absolutną nowością w Polsce – komorą normbaryczną Warszawa Włochy. Coraz popularniejsza na zachodzie i bardzo popularna w Japonii komora hiperbaryczna w znacznym stopniu poprawia zdrowie i przyczynia się do długowieczności. Naukowe badania potwierdzają jej odmładzający wpływ na ludzkie ciało. Wyższe ciśnienie umożliwia przyswajanie znacznie większej ilości tlenu niż w normalnych warunkach. Większa ilość tlenu oznacza lepiej dotlenione komórki ciała, a to z kolei spowalnia ich procesy starzenia się. W naszej komorze barycznej jest także zwiększona ilość wodoru a to z kolei zwalcza wolne rodniki i przeciwdziała wszelkim procesom starzenia. 

Jakie są główne zastosowania komory normobarycznej Warszawa Włochy?

Zastosowanie tlenoterapii jest bardzo szerokie. Coraz więcej dziedzin medycyny włącza stosowanie komór hiperbarycznych Warszawa Włochy do procesu leczenia lub terapii. Obecnie komora normobaryczna znalazła zastosowanie we wspomaganiu terapii ze spektrum autyzmu i zespołu Aspergera. Doskonale sprawdza się w leczeniu stanów zapalnych, bólów kręgosłupa oraz uporczywych migren. Mamy potwierdzone informacje o pozytywnym wpływie normobarii Warszawa Włochy podczas rehabilitacji kardiologicznej, neurologicznej oraz onkologicznej. Tlenoterapia Warszawa Włochy wykorzystywana jest także przy zapaleniach zatok i łuszczycy. 

Jakie są dodatkowe efekty regularnego korzystania z komory hiperbarycznej Warszawa Włochy?

Udowodniono, że normobaria ma korzystny wpływ na poprawę skóry. Skutecznie wspomaga w leczeniu nawet najcięższych przypadków trądziku, poprawia elastyczność skóry redukując jednocześnie widoczność zmarszczek. Komora normobaryczna Warszawa Włochy działa także jako detoks pomagając usunąć zbędne substancje toksyczne z organizmu.