Kabina normobaryczna
Warszawa Żoliborz

Normobaria – Tlenoterapia – Warszawa Żoliborz

Sprawdź dlaczego to nowoczesny sposób na długoletnie życie

Normobaria

Komora Hiperbaryczna - Warszawa Żoliborz

Czym jest normobaria i jak działa?

Komora normobaryczna inaczej też zwana hiperbaryczna zyskuje coraz większą popularność w Polsce. Na zachodzie jest już dobrze znana szczególnie wśród osób młodych, sportowców oraz seniorów. W komorze normabrycznej Warszawa Żoliborz jest znacznie wyższe ciśnienie – 1500 hPa, w powietrzu znajduje się 40% tlenu i aż 2% dwutlenku węgla oraz 0,5% wodoru. Są to wartości znacznie wyższe od tych, w których przebywamy na co dzień. Należy jednak zaznaczyć, że te wartości są w pełni bezpieczne dla ciała człowieka. 

Jaki wpływ ma komora normobaryczna Warszawa Żoliborz na nasze życie?

Wyższe ciśnienie, znacznie większa ilość tlenu, dwutlenku węgla oraz wodoru korzystnie wpływają na organizm człowieka. Intensywne biostymulowanie organizmu powoduje likwidację wszelkich zakażeń, dotlenienie wszystkich komórek jednocześnie znacznie zwiększając liczbę komórek macierzystych. Tlenoterapia znana także jako normobaria skutecznie oczyszcza organizm z toksyn i metali ciężkich. 

Komora hiperbaryczna korzystnie wpływa na nasze samopoczucie dodając witalności i energii na każdy dzień. Czujemy się znacznie młodsi, bardziej energiczni i mamy lepszy humor. Regularne korzystanie z komory hiperbarycznej Warszawa Żoliborz przyczynia się do lepszych wyników w sporcie poprzez poprawienie kondycji. W krajach zachodnich komora jest szczególnie uwielbiana przez osoby starsze ze względu na korzystny wpływ na długość naszego życia. 

Jakie są główne zastosowania komory hiperbarycznej Warszawa Żoliborz?

Tlenoterapia, która wykonywana jest przy pomocy komory normobarycznej jest polecana w coraz większej ilości dziedzin w medycynie. Naukowcy potwierdzają, że wpływa korzystnie na wspomaganie terapii zaburzeń ze spektrum autyzmu oraz zespołu aspergera. Wykorzystywana jest także w różnego rodzaju rehabilitacjach, między innymi podczas rehabilitacji kardiologicznej, neurologicznej oraz onkologicznej. Osoby cierpiące na depresje, migreny lub bóle kręgosłupa także powinny skorzystać z korzystnego działania komory normobarycznej.