Kabina normobaryczna
Ząbki

Normobaria – Tlenoterapia – Ząbki

Sprawdź dlaczego to nowoczesny sposób na długoletnie życie

Normobaria

Komora Hiperbaryczna - Ząbki

W ostatnim czasie popularne są różne nowatorskie zabiegi związane ze zdrowiem i poprawą sprawności, stąd również większe zainteresowanie budzi komora normobaryczna Ząbki. Dzięki zwiększonemu ciśnieniu atmosferycznemu, które panuje w komorze hiperbarycznej, oraz stosowanej tam tlenoterapii, zwiększa się przyswajalność tlenu w komórkach. Poprzez lepsze dotlenienie organizm jest stymulowany do szybszej regeneracji. Działanie to potwierdzają badania dotyczące skuteczności, jaką wykazują komory hiperbaryczne Ząbki.

Komora normobaryczna ma nieco inną zasadę działania. Nie oddycha się w niej czystym tlenem, a mieszanką gazów. Zawarty w niej wodór spowalnia procesy starzenia się organizmu. Efekt regularnego stosowania rozwiązań takich jak komory normobaryczne został dowiedziony naukowo. Korzystanie z nich pomaga także w stanach obniżonego nastroju i braku energii.

Normobaria jest metodą wspomagającą leczenie, szeroko stosowaną w nowoczesnej medycynie. Korzystanie z niej poleca się osobom, które chorują na schorzenia związane z układem nerwowym i sercowo – naczyniowym. Jej działanie wykorzystuje się także w stanach takich jak zespół Aspergera czy choroba Alzheimera. Pomaga także w łagodzeniu bólów głowy i kręgosłupa oraz przy uporczywych problemach z zatokami. Z normobarii mogą również skorzystać pacjenci leczeni w związku z boreliozą.

Korzystanie z komory normobarycznej Ząbki może przynieść następujące rezultaty:

  • łagodzenie problemów ze snem – zarówno w zakresie długości snu, jak i jego jakości,
  • poprawa stanu cery poprzez stymulację naturalnych procesów regeneracyjnych,
  • spowolnienie procesów starzenia się organizmu
  • utrzymanie odpowiedniej mineralizacji tkanki kostnej,
  • poprawa funkcjonowania układu krwionośnego,
  • szereg innych, korzystnych efektów zdrowotnych.

Komory normobaryczne są rozwiązaniem, które warto stosować, aby zachować na dłużej młody wygląd, sprawność oraz zdrowie.